Egejinekoloji

Blog / Makaleler

Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Mustafa Nuri Alihanoğlu ile iletişime geçebilir ve randevu talebinde bulunabilirsiniz.

Hizmetlerimiz

kizlik zari dikimi izmir , izmir kızlık zarı dikimi

Kızlık Zarı Dikimi İzmir

Kızlık zarı dikimi cerrahi bir operasyondur. Genç kızların bakireliğin bozulmasıyla çıkacak sosyal sorunları önlemek için yapılan işleme kızlık zarı dikimi denir.

kürtaj , izmir kürtaj , kürtaj fiyatları izmir

Kürtaj İzmir

Kürtaj (küretaj) genel anlamda problemli yada istenmeyen bir gebeliğin alınması işlemidir. Kürtaj genel anestezi yada lokal anestezi altında yapılır.

Labioplasti İzmir

Labioplasti İzmir

Genital organların, labioplasti başta olmak üzere, plastik cerrahi talepleri yaygın hale gelmiştir. Labioplasti anestezi altında yapılabilir, sancılı bir operasyon değildir.

genital estetik izmir , genital estetik fiyatları

Genital Estetik İzmir

Günümüzde kadınlar kendilerini mutsuz eden estetik sıkıntıları çözme konusunda çok daha cesur davranmaktalar ve genital estetik ameliyatı yaptırmaktadırlar.

Bartholin Kisti Tedavisi

Bartholin Kisti Tedavisi

Bartholin bezi kanallarının tıkanması ile sıklıkla görülür. Bartholin kisti ve apse tedavisinde cerrahi tedavinin yanında C02 lazerle de tedavi metotları mevcuttur.

genital siğil tedavisi izmir

Genital Siğil Tedavisi İzmir

Genital siğiller en çok vücudun ılık, nemli yüzeylerinde görülür. Enfeksiyondan 1-6 ay sonra küçük, yumuşak, nemli, pembe ya da kırmızı şişlikler olarak ortaya çıkar.

vajinismus tedavisi izmir

Vajinismus Tedavisi İzmir

Vajinismus psikolojik kökenli bir cinsel işlev bozukluğudur! Vajinismus tedavi edilebilir bir rahatsızlıktır. Tedavi olduktan sonra cinsel yaşantı normale döner.

ilk gece kanama , gerdek gecesi

İlk Gece Kanama

İlk gece kanaması olarak ta bilinen bekaret kanaması, aslında ilk ilişki de bozulan kızlık zarı kanamasıdır. Ortalama 10 cc kadar bi kanama olabilir.

adet düzesizliği

Adet Düzensizliği Tedavisi

Adet kanaması, rahim iç zarını kaplayan tabakanın hormonal etkiyle kabarıp dökülmesidir. Ergenlikle başlar ve menopoza kadar devam eder.

sezeryan doğum

Sezaryen Doğum İzmir

Sezaryen oranları dünyanın birçok yerinde giderek artmaktadır. Sezeryan doğum bir ameliyat olduğu için ameliyatın doğuracağı riskler ve kompozisyonları içerir.

normal doğum

Normal Doğum İzmir

Normal doğum, doğumun müdahale edilmeden gerçekleştiği sürece denir. Normal doğum ile anne daha hızlı ve kolay iyileşir. Anneler 24 saat takip edilir.

tüp bebek tedavisi

Tüp Bebek Tedavisi

Tüp bebek tedavisi genel olarak sperm ile yumurtanın laboratuvar koşullarında döllendikten sonra anne rahmine transfer edilmesini ifade eder.

Copyright © Op.Dr. Mustafa Nuri Alihanoğlu | Tüm Hakları saklıdır. Bu sitenin içeriği, tasarımı ve yazılımı telif hakkı kanunlarıyla korunmaktadır. Yazılı izin olmadan kullanılamaz.Sitemizde yar alan yazı ve görseller, tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Teşhis ve tedavi yerine geçmediği gibi yasal sorumluluk da taşımamaktadır.