Egejinekoloji

Op.Dr. Mustafa Nuri Alihanoğlu

Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Mustafa Nuri Alihanoğlu ile iletişime geçebilir ve randevu talebinde bulunabilirsiniz.

izmir kızlık zarı dikimi , kizlik zari dikimi izmir
Biyografi

Op.Dr. Mustafa Nuri Alihanoğlu

Jinekolok Doktor Mustafa Nuri Alihanoğlu , 1972 doğumlu, Ege Üniversitesi Tıp Fakültesinden 1996 yılında dereceyle mezun olmuştur. Ege üniversitesi Tıp fakültesi Ç.Ergen psikiyatrisi Anabilimdalında çalışmış.

Konak Kadın Doğum Hastanesi, Konak Aile Planlama ve koordinasyon Merkezinde çalışmış. Özel Ege sağlık Hastanesi İzmir de Kadın Hastalıkları uzmanı olarak staf hekimlik yapmıştır. Aliağa Devlet Hastanesinde v. Başhekimlik ardından, özel Assos Kadın Doğum'u kururarak 10 yıldır aynı yerde çalışmaktadır.

Kadın Hastalıkları ve Doğum bölümüne 1998 yılında başlamıştır , 2002 yılında Operator Jinekolok uzman doktor olarak Tepecik Eğitim ve Araştırma İzmir hastanesinden ayrılmıştır.

Özellikle;

Gebelik takibi ve doğal doğum

Doğum sonrası oluşan sorunlar

Normal doğum ve sezaryen doğum sonrası oluşan vajina genişliğine bağlı cinsel sorunlar

Cerrahi veya lazerle genital daraltma

Şekil bozuklukları

Labioplasti dudak düzelme

Genital renk koyuluğu giderme de lazer yöntemleri

Vajina Daratma ve gençleştirme için lazer uygulamaları

Doğuştan Kızlık zarı dikimi ve bozuklukları ve kızlık zarı düzeltme

Fleep kaldırma ile üç katlı ikili kızlık zarı dikimi teknikleri

Evli çiflerin vajinismus sorunları ve ilişkiye girememe ve kasılma geri çekme ittirme ile kendini gösteren vajinismus tanısı ve tedavisi

Aile planlama ve sosyal nedenlere bağlı istenmeyen gebelikler ve vakumlu kürtaj yöntemiyle ağrısız ve yine gebelik şansını kaybettirmeyen hijyenik kürtaj yöntemi.

Bartolin kisti ve jinekolojik hastalıklar başta olmak üzere Hpv genital siğil tanısı ve rahim ağzı yaraları , rahim ağzı kanseri erken tanı tedavisi Hakkında bilgi alabilirsiniz .

Copyright © Op.Dr. Mustafa Nuri Alihanoğlu | Tüm Hakları saklıdır. Bu sitenin içeriği, tasarımı ve yazılımı telif hakkı kanunlarıyla korunmaktadır. Yazılı izin olmadan kullanılamaz.Sitemizde yar alan yazı ve görseller, tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Teşhis ve tedavi yerine geçmediği gibi yasal sorumluluk da taşımamaktadır.